Fundacja Sportowa
biuro@fundacjasportowa.pl

Marcin Danielski

Prezes i Fundator Fundacji Sportowej

Ci, którzy mnie znają wiedzą, że sport to całe moje życie, a piłka towarzyszyła mi od najmłodszych lat. Zawsze grałem o najwyższe cele! Nawet pod blokiem rozgrywałem swoją ligę mistrzów, bo takie miałem marzenia. Zarówno wtedy, jak i teraz wiem, że za marzeniami trzeba gonić i dążyć do ich spełnienia ze wszystkich sił. Zdobyte doświadczenie, podczas kilkuletniej przygody piłkarskiej ze Starachowic, przez Bełchatów, do Ligi Semi-Pro w Wielkiej Brytanii, pomaga mi wspierać osoby i organizacje, które tego potrzebują.

Dla Akademii Piłkarskiej w Szkocji byłem nie tylko sponsorem, ale również konsultantem trenerów i scautów. Celem moim jak i Fundacji jest przekazywanie wiedzy i niesienie pomocy młodym sportowcom z marzeniami.

Katarzyna Korus

Wiceprezes ds. organizacyjnych

Statut fundacji

Statut naszej fundacji jest dostępny do zapoznania się.
Statut do pobrania.

HQ